NAŠE SLUŽBY

Montáže konstrukcí suché stavby

Použitím technologií suché stavby výrazně zrychlíme a zlevníme výstavbu a rovněž omezíme mokré procesy. Nezanedbatelnou výhodou této technologie je – oproti klasické výstavbě – nenáročná změna dispozic a využití používaných prostor, což je velmi výhodné např. při pronájmu prostor, kdy se opakovaně řeší nové požadavky pro nové nájemce.

Zateplování objektů

Zateplením objektů významně snížíme náklady na provoz a na energetickou náročnost objektů spolu s moderním řešením fasád těchto objektů. Dodatečné zateplení lze realizovat systémy kontaktních zateplovacích systémů (buď s použitím izolantů z polystyrenu nebo čedičových vláken) nebo systémem provětrávaných fasád. Oba tyto systémy mají své přednosti i nevýhody a je potřeba toto řešit v úzké vazbě s projektantem a investorem.

Správa objektů a realitní činnost

Nabízíme k pronájmu vlastní bytové a nebytové prostory na Praze 5 a 6 včetně zajištění jejich správy. Dále máme na starosti kompletní správu bytových domů pro SVJ vlastníků bytů. Pro bezproblémový chod nemovitostí zajistíme administrativní servis, ekonomické služby, správu účetnictví a daní, technickoprovozní servis, úklid a údržbové práce. Naše partnerská společnost Mramorka s.r.o. zajišťuje realitní služby. Více informací naleznete zde.