Výhodný nákup stavebních materiálů za bezkonkurenční ceny Pokračovat do eshopu Prodejna
Reality Prodej bytů

Prodej bytů

  • Výstavba bytových domů byla zahájena v Praze 5 Radotíně v roce 1999. V centru Radotína nedaleko Berounky postupně vzniklo  6 nových bytových domů, které spolu s obchody a podzemními garážemi doplnily proluku v místě bývalé továrny na zpracování mramoru. Na výstavbě se developersky podílely společnosti Mramorka s.r.o. a  [alsima]
  • Pod hlavičkou společnosti Mramorka s.r.o. jsme v polovině roku 2009 zahájili výstavbu nových bytů a rodinných domů na Praze 5 v lokalitě Slivenec – Obytný soubor Na Štěpánce.
  •  V I.etapě bude postaveno 8 viladomů se 44 bytovými jednotkami a 10 nadstandardních řadových domů. Komplex bytů je situován v krásném přírodním prostředí nedaleko chráněné krajinné oblasti. Exkluzivní rezidenční projekt v atraktivní lokalitě pražského Slivence je navržen tak, aby zapadl do místní zástavby, nenarušil její dosavadní ráz, ale přitom splnil současné požadavky náročného bydlení.
  • Slivenec patří v Praze 5 k velice atraktivním lokalitám. Slivenec je součástí "velké Prahy", navazuje na Barrandov a je skvěle dostupný jak ze Smíchova veřejnými dopravními prostředky, tak i z pražského silničního okruhu. Byty v centru Slivence budou nejen dobře umístěné, protože zapadnou mezi starou zástavbu a nestanou se součástí žádných satelitů, ale jsou koncipovány v tzv. viladomech - větších "rodinných" domech jen s 5ti - 6ti byty v každém domě. Charakter rodinného bydlení podtrhují i zahrádky kolem domů, které budou patřit jen obyvatelům domů.
  • Dokončení I.etapy bylo plánováno na  červen 2010 a poslední týden v červnu také kolaudace bytových domů K1 a K2  proběhla. Bytové domy H1, J1 a J2 jsou již ve výstavbě a k nastěhování by měli být v lednu 2011.
  • Ve II. etapě bude výstavba doplněna o 3 bytové domy. Bližší informace najdete na  Mramorka s.r.o.
257 810 606
257 810 606 vimat@vimat.cz

Naši partneři