Výhodný nákup stavebních materiálů za bezkonkurenční ceny Pokračovat do eshopu Prodejna

Akce stavebnin VIMAT s.r.o.

Vážení zákazníci,

i v zimním období je potřeba pomalu myslet na sezónu tak, abyste mohli v klidu s požadovaným materiálem pracovat hned jak se oteplí.  Proto jsme si pro vás  dovolili ve spolupráci s našimi dodavateli připravit pár zajímavých akcí, které by vám mohly zpříjemnit výběr stavebních materiálů a dalšího zboží.

Pro více podrobnějších informací neváhejte kontaktovat naše stavebniny, které pro vás připraví nabídku na míru.

 

REMMERS 

Systémy na ochranu a sanaci staveb, podlah, ochrana a zušlechtění dřeva, systémy na opravy a ochrany památek.

DESTONE 

Kamenný koberec, certifikovaný systém pryskyřice a přírodních oblázků. Vysoce estetický, odolný proti povětrnostním vlivům, vodoprostupný, protiskluzový, mrazuvzdorný, celiství, snadno oravitelný, jednoduchá aplikace.

NEW-THERM SYSTÉM 

Vnější kontaktní tepelně izolační systém na bázi tvrdých polyuretanových stavebních desek. Vynikající tepelně izolační vlastnosti ve srovnání s běžnými izolanty. Deklarovaný součinitel tepelné vodivosti je 0,022.

SCHIEDEL  

Nabízíme jak ucelené sety komínových systémů Schiedel včetně poradenství od odborníků přímo od výrobce, tak i jednotlivé komponenty. Společnost Schiedel patří mezi nekvalitnější výrobce komínových systémů za srovnatelné ceny konkurence na tuzemském trhu. Každou zakázku řešíme individuelně. Sleva z aktuálního ceníku výrobce může pro Vás být až 30%, ve vyjímečných případech u vybraných materiálů i více.

YTONG 

Na přesné příčkovky Xella / Ytong Vám automaticky nabízíme slevu 30% z aktuálního ceníku výrobce a to bez žádné podmínky, tzn. že tuto slevu dostanete i na jednu příčkovku. Materiál je standardně skladem.

257 810 606 vimat@vimat.cz

Naši partneři